Damskie dżinsy motocyklowe to obowiązkowo wielozadaniowa część garderoby. Takie spodnie nie tylko muszą zapewniać ochronę w momencie, gdy nie wszystko pójdzie tak, jak było zaplanowane. Muszą także odpowiednio wyglądać i bezapelacyjnie podkreślać sylwetkę. To jednak nie koniec obowiązkowych funkcjonalności jakie musza posiadać. Bo przecież na nic wymienione zalety, jeśli nie będą zapewniać swobody ruchu i komfortu noszenia nie tylko podczas jazdy, ale także w pracy, biurze, czy na uczelni.

 

Podczas opracowywania każdego z modeli dżinsów City Nomad współpracujemy z aktywnymi motocyklistkami, by mieć pewność, że każda para spodni spełni nawet najwyższe wymagania. Nasze dżinsy od strony technologicznej znacząco różnią się od spodni, które można znaleźć w galeriach handlowych. Cechy wspólne z codziennymi spodniami z najwyższej półki to dopracowany design, najwyższej jakości materiały i niezrównana wygoda użytkowania. Przedłużane nogawki, dynamiczny krój, podwyższany stan z tyłu, eleganckie detale, a nawet efekt push-up – to wszystko znajdziesz w naszych spodniach.

Obecnie w damskiej kolekcji City Nomad znaleźć można pięć modeli spodni, które uzupełniają się pod względem stylu i wykończenia, zachowując ten sam najwyższy poziom bezpieczeństwa i podobny względem funkcjonalności. To od Ciebie zależy na który model postawisz. Klasyczny, cywliny i ponadczasowy denim? Woskowane, przypominające do złudzenia czarną skórę wykończenie , a może energiczny grafit? Wybór zależy tylko i wyłącznie od Twoich upodobań. Dżinsy motocyklowe City Nomad zaskoczą cię również starannością wykonania oraz dopracowanymi detalami. Od razu czuć porządną w 100% polską produkcję oraz najlepsze światowe materiały.

Wśród rozwiązań odpowiadających za odporność na przetarcie znaleźć można podszycie z oryginalnego płótna DuPont Kevlar, a przed skutkami uderzenia uchronią certyfikowane protektory SAS-TEC w najnowszej wersji. Dodatkowo, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa oraz dopasowanie, ochraniacze kolan mają regulowane położenie. Wszystko po to, by czuć się w tych spodniach jak w swojej własnej skórze. Dowiedz się więcej na www.citynomad.pl, przymierz u najbliższego dealera i przekonaj się, że w City Nomad nie rzucamy słów na wiatr.

Spodnie Damskie

City Nomad Salma

699,00 

Spodnie Damskie

City Nomad Kim

599,00 

Spodnie Damskie

City Nomad Jennifer

599,00 

Spodnie Damskie

City Nomad Karen Iron

599,00 

Spodnie Damskie

City Nomad Karen Classic

599,00 

Spodnie Damskie

City Nomad Karen Wax

619,00