Damskie dżinsy motocyklowe to obowiązkowo wielozadaniowa część garderoby. Takie spodnie nie tylko muszą zapewniać ochronę w momencie, gdy nie wszystko pójdzie tak, jak było zaplanowane. Muszą także odpowiednio wyglądać i bezapelacyjnie podkreślać sylwetkę. To jednak nie koniec obowiązkowych funkcjonalności jakie musza posiadać. Bo przecież na nic wymienione zalety, jeśli nie będą zapewniać swobody ruchu i komfortu noszenia nie tylko podczas jazdy, ale także w pracy, biurze, czy na uczelni.

 

Podczas opracowywania każdego z modeli dżinsów City Nomad współpracujemy z aktywnymi motocyklistkami, by mieć pewność, że każda para spodni spełni nawet najwyższe wymagania. Nasze dżinsy od strony technologicznej znacząco różnią się od spodni, które można znaleźć w galeriach handlowych. Cechy wspólne z codziennymi spodniami z najwyższej półki to dopracowany design, najwyższej jakości materiały i niezrównana wygoda użytkowania. Przedłużane nogawki, dynamiczny krój, podwyższany stan z tyłu, eleganckie detale, a nawet efekt push-up – to wszystko znajdziesz w naszych spodniach.

Obecnie w damskiej kolekcji City Nomad znaleźć można pięć modeli spodni, które uzupełniają się pod względem stylu i wykończenia, zachowując ten sam najwyższy poziom bezpieczeństwa i podobny względem funkcjonalności. To od Ciebie zależy na który model postawisz. Klasyczny, cywliny i ponadczasowy denim? Woskowane, przypominające do złudzenia czarną skórę wykończenie , a może energiczny grafit? Wybór zależy tylko i wyłącznie od Twoich upodobań. Dżinsy motocyklowe City Nomad zaskoczą cię również starannością wykonania oraz dopracowanymi detalami. Od razu czuć porządną w 100% polską produkcję oraz najlepsze światowe materiały.

Wśród rozwiązań odpowiadających za odporność na przetarcie znaleźć można podszycie z oryginalnego płótna DuPont Kevlar, a przed skutkami uderzenia uchronią certyfikowane protektory SAS-TEC w najnowszej wersji. Dodatkowo, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa oraz dopasowanie, ochraniacze kolan mają regulowane położenie. Wszystko po to, by czuć się w tych spodniach jak w swojej własnej skórze. Dowiedz się więcej na www.citynomad.pl, przymierz u najbliższego dealera i przekonaj się, że w City Nomad nie rzucamy słów na wiatr.

799,00 
799,00 
799,00 
849,00 
799,00 
799,00